Obserwatorzy

sobota, 28 maja 2011

czas się pochwalić :)

Będzie sporo zdjęć - niestety byle jakich ale lepszych nie zrobię :( A chcę się pochwalić tym co mnie ucieszyło...a co ;)
Przyszły  serwetki wygrane w candy tu - serwetki gromadzę nieustannie jak jakiś chomik więc bardzo mnie cieszy że mam nowe, takie śliczne kwiatowe :) Dziękuję raz jeszcze za wylosowanie mnie. ;)

Ale to nie koniec dobroci :) teraz to się dopiero zacznie
Jakiś czas temu dziergałam kwiatuszki dla  Kasi , która ma plan co z nimi zrobić. Mam nadzieję że się nadadzą....A ja dostałam w zamian całe mnóstwo rzeczy.
Najbardziej ucieszyły mnie rysunki... Ja kompletnie rysować nie umiem więc podziwiam talent. właśnie staram się zmontować dla nich ładne oprawy. Na razie bez opraw. Poczta troszkę pogieła  (niedobra). Mam nadzieję że nie zostanę "ubita' :) za te zdjęcia.
Całe mnóstwo wycinanek też dostałam, kwiatki, listki, nutki...są jeszcze chmurki i śnieżynki ale się schowały. :))
To nie koniec - materiał na broszki w kropeczki (polowałam na taki) i wściekle niebieski (uwielbiam) i jeszcze trzy taśmy.
I jeszcze :)
jestem bardzo ucieszona :) dziękuję.
Jak widzicie na razie gromadzę dobra wszelkie a nie robię nic oprócz kwiatuszków. Niestety. Poziom mojego krytycyzmu wobec siebie i swoich prac osiągnął poziom tak wielki że na wszelki wypadek nie robię nic, bo za każdym razem mam chęć się palnąć w łeb. najgorsze że ja wiem że tak mam i nie mam pojęcia co z tym zrobić... Jak mi nie przejdzie schowam wszystko do pudeł i wyniosę na strych, że by poczekało na lepsze czasy... bo jak tak patrzę czasem jak to wszystko leży to mi smutno jakoś.....Dobra...dosyc marudzenia.
Wazne jest to ze bardzo sie ciesze z niespodzianek od dziewczyn.
Pozdrawiam i lece robic to co mi jednak najlepiej wychodzi....cho nie tak dobrze jak bym chciala.

9 komentarzy:

 1. Te rysunki są śliczne! Taki talent mieć to skarb.. chciałabym :).
  A Twoje kwiatuchy są super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Ewo:)

  Chcę posłać Ci link do fajnego portalu - aż dziw, że Ciebie tam nie ma! - z rysunkami pewnej Litwinki - na pewno się zachwycisz!
  A tak w ogóle, to mieszkam we Wrocławiu i chętnie poszedł bym z kimś tak wrażliwym, jak Ty - na wystawę Listów Miłosnych Franciszka Starowieyskiego .... co Ty na to?

  Marek - kudlaty42@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale niech się Pani nie umawia z tym facetem co tu Panią zaczepia to obcy i może Pani zrobić krzywdę.
  A wymianka była super moja mama jest bardzo szczęśliwa z tych kwiatków.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 4. hej czy mogłabym z tobą ubić interes? hihi. Nigdy nie używałam takich kwiatków w moich pracach ale bardzo chciałabym zacząć. Jestem gotowa na wymiankę. Czekam na odp.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewuniu dziękuję stukrotnie za miłe słowa i za kwiatuchy. Za Kubę przepraszam, bywa zbyt bezpośredni. ((;
  Co do wymianek z Tobą to widzę, że ustawia się niezła kolejeczka, a ja chciałam znowu się z Tobą troszkę powymieniać. Hahaa... (((;

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też przepraszam.
  Ale wszystko dobrze prawda?

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluje i zapraszam do candy!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne pezenty.
  Twoje prace również :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słówko :)