Obserwatorzy

niedziela, 1 lipca 2012

poszukuję równowagi

skąd wziąć? żyję od dłuższego czasu w takim dużym..."zachwianiu". Jestem zmęczona tym...coś nie gra...
Ale nic...
Przez ostatni tydzien robiłam to:
Takie małe "duperelki" dla dziewczynek. 13sztuk. ...taka ilość to nie dla mnie...Co jeden to bardziej pstrokaty :)  Fotki na szybko przed oddaniem...czasu nie było.
I przedstawiam Wam pieska - Hasio :) Zostaliśmy z mężem jego wirtualnymi opiekunami. Niby niewielka pomoc ale choć tyle można zrobić, póki to piękne stworzenie nie znajdzie własnego domu.
Zachęcam do takiej pomocy jeśli ktoś chce...i może.


5 komentarzy:

 1. Gratuluję spostrzegawczości, parka jabłuszek jest Twoja. Podaj tylko adres na e-mail i napisz w jakiej formie mają być. Te na zdjęciu to przywieszki, ale mogą być kolczyki, czy po prostu jabłuszka.
  Jak można zostać takim wirtualnym.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczynki lubią takie pstrokate
  Wspaniałe psisko, naprawde szkoda że jest tyle zwierzaków portzebujących domu, sama mam dom od zawsze pełen zwierzaków i otwarty dla każdego potrzebującego więc nie mogę się temu na dziwić

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się podobają takie ludowe
  Ładny piesek i gest cudowny
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Żałuję, że nie mam domu z ogródkiem, bo chętnie bym przygarnęła jakiegoś zwierzola :) a karteczki śliczne, uwielbiam kolory :D

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję wygranego candy u "żony swojego meża" :D szczęście masz ostatnio :D ja też - wczoraj znalazłam 3 czterolistne koniczynki a dzisiaj wylosowano nie w Magicznej Kartce i mam bon na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słówko :)